Шкарпетки

Купити шкарпетки оптом в Україні - справа нескладна. Набагато важче вибрати дійсно якісні вироби, які мають бездоганний зовнішній вигляд. Адже це запорука того, що вони будуть успішно продаватися. І ще, безумовно, значення має ціна. Пропонуємо вашій увазі продукцію, що ідеально поєднує в собі високу якість і низьку ціну. Це шкарпетки "Kamis", які виготовляє відома українська фабрика, лідер панчішно-шкарпеткового виробництва в Україні.

Компанія "Kamis" багато років спеціалізується на виробництві шкарпеток і колготок всіх вікових категорій: від немовлят до дорослих. Сучасні технології, використання якісної сировини, постійне поповнення асортименту, низькі ціни - ось причини, через які фабрику вибирають безліч людей не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах.

Шкарпетки "Kamis" - ідеальна якість та доступна ціна

Завдяки високій якості бавовняних і еластанових пряж в шкарпетках "Kamis" забезпечується їхній бездоганний естетичний вигляд, чудова еластичність, хороше прилягання до ноги. Компанія "Kamis" має ліцензію на застосування знака Lycra. Шкарпетки мають особливий склад: волокна поліаміду, бавовна, модал, санітайзед. Завдяки поліаміду вироби довго не втрачають початкову форму. Бавовна чудово вбирає вологу, завдяки чому ноги завжди сухі. Вона дуже добре пропускає повітря. Шкарпетки приємні на дотик, не електризуються. Модал, який також є в складі шкарпеток, - це натуральна целюлоза з бамбука. Комфортне і приємне тілу волокно чудово абсорбує вологу. Воно справляється з цим в 5 разів краще, ніж бавовна. Після прання вироби не втрачають своїх властивостей, не сідають, не втрачають пружність.

Шкарпетки "Kamis" представлені величезною різноманітністю колірних рішень, незвичайними візерунками. Вони характеризуються сучасною стилізацією і повністю відповідають модним тенденціям.

Уже зараз ви можете замовити шкарпетки чоловічі, жіночі, дитячі в необхідному обсязі, і ми швидко доставимо їх у ваше місто.